Buku program Hari Sukan Negara 2026 (1)

View Buku program Hari Sukan Negara 2026 (1) flipbook.

HARIHARIHARISUKANSUKANSUKANNEGARANEGARANEGARA202620262026(MALAYSIA AKTIF)(MALAYSIA AKTIF)(MALAYSIA AKTIF)PERINGKAT SK ABANG MOH SESSANGPERINGKAT SK ABANG MOH SESSANGPERINGKAT SK ABANG MOH SESSANG23 OKTOBER 2026 (JUMAAT)23 OKTOBER 2026 (JUMAAT)23 OKTOBER 2026 (JUMAAT)7:30 PAGI HINGGA 11:30 PAGI7:30 PAGI HINGGA 11:30 PAGI7:30 PAGI HINGGA 11:30 PAGIPADANG SEKOLAHPADANG SEKOLAH SK ABANG MOH SESSANGSK ABANG MOH SESSANG PADANG SEKOLAH SK ABANG MOH SESSANG

ACARAYANGDILANGSUNGKAN1Senamrobik5Lari kepit belon2Lari tiga kaki6Tarik upih3Pancing botol7Lumba tarik bola guna gelung rotan4Lari dalam guni8Tarik tali

ATUR CARAATUR CARAATUR CARAPROGRAMPROGRAMPROGRAM7.15 pagi7.15 pagi7.15 pagiMurid-murid berkumpul di padang sekolahMurid-murid berkumpul di padang sekolahMurid-murid berkumpul di padang sekolah7.30 pagi –7.30 pagi – 8.30 pagi8.30 pagi 7.30 pagi – 8.30 pagiSenamrobikSenamrobikSenamrobik8.30 pagi –8.30 pagi – 10.00 pagi10.00 pagi 8.30 pagi – 10.00 pagiSukaneka Rakyat:Sukaneka Rakyat:Sukaneka Rakyat:1. Lari tiga kaki 2. Pancing botol 3. Lari dalam guni 4. Tarik upih 5. Lumba tarik bola guna gelung rotan 6. Lumba kepit belon 7. Tarik tali10.00 pagi –10.00 pagi – 10.30 pagi10.30 pagi 10.00 pagi – 10.30 pagiREHAT PAGIREHAT PAGIREHAT PAGI10.30 pagi –10.30 pagi – 11.30 pagi11.30 pagi 10.30 pagi – 11.30 pagiPenyampaian hadiahPenyampaian hadiahPenyampaian hadiah11.30 pagi11.30 pagi11.30 pagiBersuraiBersuraiBersuraiPERKARAPERKARAPERKARAMASAMASAMASA

JAWATANKUASAJAWATANKUASAJAWATANKUASAPROGRAMPROGRAMPROGRAMHSN2026 : MALAYSIA AKTIFHSN2026 : MALAYSIA AKTIFHSN2026 : MALAYSIA AKTIFPn. Hamidah binti Hambli Guru BesarNAIB PENGERUSI 1NAIB PENGERUSI 1NAIB PENGERUSI 1En. Muhammad Sukardi bin Misraeh Penolong Kanan PentadbiranNAIB PENGERUSI 2NAIB PENGERUSI 2NAIB PENGERUSI 2En Lee Sing Kiat Penolong Kanan Hal Ehwal MuridNAIB PENGERUSI 3NAIB PENGERUSI 3NAIB PENGERUSI 3Pn. Suriya binti Abang Ahmad Penolong Kanan KokurikulumSETIAUSAHASETIAUSAHASETIAUSAHAEn. Murzahid Hakimi bin MahadzirEn. Murzahid Hakimi bin MahadzirEn. Murzahid Hakimi bin MahadzirPENYELARAS PROGRAMPENYELARAS PROGRAMPENYELARAS PROGRAMEn. Mohd. Haiqal bin YusufEn. Mohd. Haiqal bin YusufEn. Mohd. Haiqal bin YusufPn. Suriya binti Abang Ahmad En. Mohd. Haiqal bin Yusuf Pn. Evana Oza SaniEn Abdullah bin Ramli En. Mohd Khair bin Kasim En. Mazlan bin Borhan En. Salleh bin Sulaiman En. Saiful bin Chula En. Bolhan bin Senawi Pn. Qasdina binti IdrisPn. Mahani binti Samail En. Sophian bin Balia En. Abang Kamaludin bin Abang JoretCik Nur Syazwina binti Nazri Pn. Evana Oza SaniEn. Abang Eriwan bin Abg Madillah Cik Nur Ishami Raihan binti Che MohamadPn. Mariani binti Rahmad Pn. Rohani binti Bastani Guru KafaEn. Murzahid Hakimi bin Mahadzir En. Muhd Aslam bin Mat RazaniEn. Mohammad Hanizam bin Mhd Jidi Pn. Zunia binti Rajali Pn. Masita binti A'ee Pn. Dayang Tuyah Binti Awang Mumin Pn. Dayang Latifah binti Abang Seman Pn. Hazrawati binti Hamsawi Pn. Rot binti KermiCik Rabillan anak Jeti Cik Nur Ishami Raihan binti Che Mohamad Cik Debralissa Ivy TanEn. Muhd Nur Syukri bin Hassan En. Muhammad Sukardi bin Misraeh Cik Nurul Hamizah binti Mohd Bahar En. Mohd Hanizam bin Mhd JidiPERSIAPAN TEMPAT & PENTASPERSIAPAN TEMPAT & PENTASPERSIAPAN TEMPAT & PENTASDOKUMENTASI/JURU GAMBARDOKUMENTASI/JURU GAMBARDOKUMENTASI/JURU GAMBAREn. Mohd. Haiqal bin YusufPENGERUSIPENGERUSIPENGERUSIHADIAH DAN CENDERAHATIHADIAH DAN CENDERAHATIHADIAH DAN CENDERAHATIAJK SUKANEKAAJK SUKANEKAAJK SUKANEKAPEMARKAHANPEMARKAHANPEMARKAHANSENAMROBIKSENAMROBIKSENAMROBIKKESELAMATANKESELAMATANKESELAMATANJURU ACARAJURU ACARAJURU ACARASIARAYASIARAYASIARAYAJAMUANJAMUANJAMUAN

PENGHARGAAN HARI SUKAN NEGARA 2026 UCAPAN PENGHARGAAN Setinggi-tinggi penghargaan dan terima kasih kepada semua pihak yang telah memberikan sokongan, kerjasama dan sumbangan dalam menjayakan Hari Sukan Negara 2026. Semoga semangat kesukanan, perpaduan dan gaya hidup aktif terus subur dalam kalangan masyarakat. TERIMA KASIH Bersama kita jayakan sukan untuk Malaysia yang lebih sihat dan aktif.